1996 Yılında kurulan Onur Mobilya faaliyetine ilk olarak,   mutfak mobilyalarının ithalat ve distribütörlüğü ile başlamıştır. Italya’nın önde gelen mutfak firmalarından Ernestomeda Cucine, Onur Mobilya’nın ilk distribütörlük markasıdır.. Başarılı pazarlama stratejileri ve ürün kalitesi ile kısa sürede sektörün lider markası ve Ernestomeda Cucine markasının,  uluslararası sıralamada en iyi satış yapan  firmalarından biri olmayı başarmıştır.
Piyasadaki arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren Onur Mobilya gelişen doğal talep ve gereksinimler doğrultusunda 1998 Yıl’ında dünyanın dev sistem firmalarından Lema ürünleriyle mobilya sektörüne de girmiştir.
Onr Concept Markası ile kurulan ve  yaşatılan seçkin imaj,  1998 Yıl’ından bugüne kadar süre gelmiştir. Dünyaca ünlü,  ismini ve markasını duyurmuş mobilya devi olmuş kırkı aşkın İtalyan Firma’sının distribütörlüğünü yapan Onur Mobilya, her geçen yıl yeni firma ve ürünleri  bünyesine katarak  ilerlemektedir.
Onur Mobilya , ev tekstilinden  aksesuara , halıdan  perdelik ve döşemelik kumaşa,  hareketli mobilya, oturma birimleri, aydınlatma ve panel mobilya  sistemleri, giysi odaları, ofis mobilyaları, sandalye, masa, banyo mekan mobilyaları çözümleri ile ; çok  geniş ve zengin   bir ürün gamına sahiptir..
2003 Yıl’ında , İtalyan mutfak devi olarak adlandırılan Lube Firma’sının distribütörlüğünü de alarak, ürünlerinin  pazarlamasını  başarı ile yürütmektedir.
Onur Mobilya  Araştırma- Geliştirme faaliyetleri ile; tüketicilerin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünleri sektöre kazandırarak, kullanıcının vizyonunu geliştirerek,  tasarım ve kullanımda  öncü misyonunu gerçekleştirmektedir.
Onur Mobilya ithalatını yapacağı ürünleri seçerken en önem verdiği konu öncelikli olarak kalite, diğer bir konu ise ürünlerin alternatifli firma seçimindeki fiyat aralığıdır. Buradaki amaç mümkün olduğu kadar her seviyedeki tüketiciye hizmet verebilme arzusudur.
Onr Concept ,  her zaman yenilik ve gelişmeye açıklık, teknolojik gelişmeleri  yakından izlemek, ürün kalitesinde ve hizmette  çıtayı en üst düzeyde  tutmak, dünya markası ürünleri tüketicinin hizmetine sunmak, önder firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapısını  korumak vizyonuyla  çalışmalarını  sürdürmektedir.
ONR CONCEPT SHOWROOMLARI:
  • Nişantaşı Showroom – 350 m2
  • Caddebostan Showroom – 200 m2
  • Gayrettepe Showroom – 1500 m2
  • Göztepe Showroom
Web Tasarım 3Renk